Jey Uso tvrdí, že Oba Femi se vzdal během finále King of the Ring

Přestože Jey Uso ve finále turnaje King of the Ring na Night of Champions podlehl Femimu, po zápase přišel se zajímavým tvrzením.

Na svém Instagram Stories zveřejnil příspěvek, ve kterém naznačil, že Oba Femi během zápasu odklepal jeho sleeper hold. Fanoušci však rychle upozornili, že Femi ve skutečnosti pouze opakovaně udeřil rukou ve snaze dostat se ze submise, nikoliv že by se vzdal.

Oba Femi nakonec zvítězil čistým způsobem a stal se vítězem King of the Ring 2026. Díky triumfu si zajistil titulový zápas na SummerSlamu.

Pro Jeye Usa je prohra o to bolestivější, že podle příběhu dostal od Romana Reignse jasný úkol – vyhrát turnaj a přivést titul Undisputed WWE šampiona zpět do Bloodline. Jak bude Reigns na jeho neúspěch reagovat, zatím není jasné.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Jo jo Věřit se mu dá i ne Letos to je tak a za další rok jinak ...
Drewa McIntyrea, Drew asi těžko když ve WWE není a nebude dlouho....
No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Který zápas na placené akci WWE Night of Champions 2026 byl podle vás nejlepší?

Reklama