Svět wrestlingu zasáhla smutná zpráva. Ve věku pouhých osmi let zemřela Scarlett Guillen, velká fanynka WWE, která statečně bojovala se vzácnou a agresivní formou nádoru mozku Diffuse Midline Glioma (DMG).
Scarlett si během svého boje vytvořila výjimečné pouto s Charlotte Flair. Jejich setkání přerostlo v opravdové přátelství a Charlotte jí několikrát vzdala hold i přímo na velkých evetech WWE.
Na Survivor Series: WarGames 2025 nastoupila v kostýmu, který Scarlett sama navrhla. Později jí věnovala také svůj gear na WrestleManii 42, aby upozornila na její odvahu a boj s nemocí. *Smutnou zprávu oznámila Scarlettina rodina prostřednictvím stránky GoFundMe.
„Naše srdce jsou zlomená. Po neuvěřitelně statečném boji s DMG získala naše krásná dcera Scarlett svá andělská křídla. Bylo jí jen osm let, ale dotkla se více životů než mnozí za celý svůj život.“
Rodina ji popsala jako usměvavou, veselou a odvážnou holčičku, která rozdávala radost všem kolem sebe. Zároveň poděkovala za obrovskou podporu, které se jí během léčby dostalo, a požádala o pomoc s náklady na pohřeb.
Scarlett se díky svému příběhu stala inspirací nejen pro fanoušky WWE, ale i pro samotné wrestlery. Její odvaha a pozitivní přístup zanechaly silný dojem na celou wrestlingovou komunitu.
Vyjadřujeme upřímnou soustrast rodině, přátelům i všem, kteří Scarlett znali a měli ji rádi.


















