Rhea Ripley odhalila rozsah svého zranění. SummerSlam visí na vlásku

Rhea Ripley poprvé veřejně potvrdila rozsah svého zranění kolene. Šampionka přiznala, že utrpěla natržení menisku, zároveň ale upozornila, že lékaři zatím nedokážou odhadnout, kdy se bude moci vrátit do ringu.

Právě nejistota kolem jejího zdravotního stavu komplikuje plány WWE před blížícím se SummerSlamem 2026.

Rhea Ripley: Koleno se zlepšuje, ale stále není v pořádku

V rozhovoru s Ninou Dramou Ripley uvedla, že se její koleno postupně hojí, stále však není schopná ho plně ohnout a bolest přetrvává.

„Bohužel jsem zraněná. Natrhla jsem si meniskus. Hojí se to a postupně se to zlepšuje, ale pořád nedokážu koleno ohnout tak, jak bych potřebovala.“

Pro profesionální wrestlerku jde o zásadní problém. Omezená pohyblivost výrazně komplikuje běh, skoky, dřepy i zvedání soupeřek – tedy činnosti, bez kterých se zápasy WWE neobejdou.

Ripley navíc prozradila, že se zranění nachází na netypickém místě, a proto lékaři zatím nedokážou určit délku rekonvalescence.

„Nevím, kdy se vrátím. Meniskus jsem si natrhla na zvláštním místě, takže hodně záleží na tom, jak rychle se moje tělo zahojí. Mimo ring jsem už více než měsíc. Je to lepší, ale koleno stále bolí a pulzuje. Nedokážu si normálně dřepnout ani se pomalu zvednout. Je to opravdu nepříjemné.“

Návrat může přijít za týdny, ale i za několik měsíců

Doba rekonvalescence bude záviset především na způsobu léčby.

Pokud se meniskus zahojí bez operace, mohla by se Ripley vrátit během několika týdnů. V případě chirurgického odstranění poškozené části menisku bývá návrat možný přibližně za čtyři až osm týdnů.

Nejhorší variantou by však byla nutnost meniskus sešít. Takový zákrok obvykle znamená pauzu v délce čtyř až šesti měsíců, protože tkáň musí před návratem do plné zátěže důkladně srůst.

Právě umístění trhliny hraje zásadní roli. Některé části menisku mají dostatečné prokrvení a mohou se zahojit samy, jiné vyžadují operaci. Dokud WWE nebude mít k dispozici kompletní výsledky vyšetření a magnetické rezonance, nelze přesný termín návratu stanovit.

WWE musí čekat

Nejistota kolem zdravotního stavu Rhey Ripley komplikuje i plány WWE před SummerSlamem. V zákulisí se spekulovalo o možné obhajobě titulu proti Alexe Bliss nebo Jacy Jayne, společnost však zatím nemůže stavět příběhy kolem šampionky, dokud nebude jasné, zda ji čeká návrat během několika týdnů, nebo několikaměsíční pauza.

Přestože Ripley své zranění označila za „lehké natržení“, skutečnost, že ani po více než měsíci nedokáže koleno normálně ohnout, naznačuje, že její situace zůstává velmi nejistá.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Jaj objevily ameriku? Vždyť tohle je běžná věc Kdy komentátor sleduje...
A nebo oznámí oficiálně konec.
Myslím, že odejde do AEW. Má tam dost lepší podmínky, než to, co v sou...
Jak vidíme několik let a ještě dáme dalších pár let To je fakt stupid...
Jo jo Věřit se mu dá i ne Letos to je tak a za další rok jinak ...
Potěšil vás návrat Barona Corbina do WWE během pátečního SmackDownu?

Reklama