Austin Theory promluvil o důvodu, proč se Maxxine Dupri připojila k The Vision. Podle něj nešlo jen o rozšíření frakce, ale především o to dát příležitost někomu, kdo byl ve WWE dlouhodobě přehlížen.
V rozhovoru pro KRON4 Theory uvedl, že v Maxxine viděl podobnou situaci, jakou si sám prošel po ztrátě tag týmových titulů.
„Viděl jsem cestu, na které byla. Připomínalo mi to období po ztrátě tag týmových titulů, kdy jsem hledal, co bude dál. Oba jsme tvrdě pracovali, ale nikdo si toho nevšímal. Někdy prostě musíte vzít věci do vlastních rukou.“
Podle Theoryho mu právě vstup do The Vision pomohl znovu nastartovat kariéru a věří, že stejnou šanci potřebovala i Maxxine.
„Byla špatně využívaná a nedostávalo se jí respektu, který si zaslouží. Má na to dokázat velké věci, jen jí chyběl Austin Theory. Teď je tu The Pressure.“
Theory se vyjádřil také k možnému střetu The Vision s Alpha Academy na SummerSlamu. Podle něj ale k žádnému zápasu na největší letní akci dojít nemusí, protože vše se může rozhodnout už v nadcházející show RAW.
„Nemyslím si, že uvidíme Alpha Academy proti The Vision na SummerSlamu. Pokud budou mít odvahu nastoupit proti nám už toto pondělí na RAW, žádný SummerSlam pro ně nebude. To bude jejich SummerSlam.“
Na závěr poslal ostrý vzkaz také Otisovi, když zdůraznil, že Maxxine už nechala Alpha Academy za sebou.
„Maxxine už není vaše. Otisi, není to tvoje kamarádka ani tajná láska. Teď je se mnou.“
Maxxine Dupri se k The Vision přidala poté, co zradila Alpha Academy, pomohla jim získat WWE World Tag Teamové tituly a následně políbila Austina Theoryho. Theory nyní dává jasně najevo, že její příchod do The Vision rozhodně nepovažuje za krátkodobou záležitost.


















