Na internetu se objevilo první video Rhey Ripley od operace zraněného kolena. Bývalá Women’s World šampionka měla na noze velkou ortézu a při chůzi používala berle.
Záběry pocházejí z živého vysílání wrestlera a tvůrce obsahu KingKrease. Ten Ripley pomohl posadit se a následně přisunul její židli blíže ke kameře. Video ukázalo, že se stále nachází v počáteční fázi rehabilitace.
Ripley 6. srpna oznámila, že podstoupila operaci po natržení menisku, které se nepodařilo vyléčit bez chirurgického zákroku.
„Po téměř 14 letech ve wrestlingu a celoživotním sportování mě to dohnalo. Operace pro mě nikdy nebyla první možností, ale dospělo to do bodu, kdy byla nutná. První je za mnou. Snad už žádná další.“
Nadále není jasné, zda lékaři poškozený meniskus opravili, nebo jeho natrženou část odstranili. Tento rozdíl může výrazně ovlivnit délku její absence. Po odstranění poškozené části by se Ripley mohla vrátit ještě před koncem roku 2026, zatímco kompletní oprava menisku by mohla její návrat odložit až do roku 2027.
WWE ani samotná Ripley zatím konkrétní termín návratu nezveřejnily.
Rhea Ripley's in crutches and a knee brace after her surgery pic.twitter.com/kjz7jIMxJk
— Harryman (@SubhojeetMookh1) August 9, 2026



















