Důležité: Bobby Lashley bude obhajovat svůj titul v Elimination Chamber zápase

Bobby Lashley se stal novým šampionem WWE, jelikož na placené akci Royal Rumble dokázal o tento titul připravit Brocka Lesnara, i když s velkým přispěním Universal šampiona Romana Reignse.

WWE před malou chvílí oznámila, že Bobby Lashley bude obhajovat svůj titul 19. února / februára na placené akci Elimination Chamber v Saúdské Arábii.

Nepůjde ale o obyčejný titulový zápas, protože Lashley bude svůj titul obhajovat přímo v Elimination Chamber zápase. Jména jeho soupeřů zatím neznáme.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama