Detaily zrušeného příběhu The Fienda ve WWE 2K22 a reakce Braye Wyatta

Včera jsme vás informovali o úniku informací prozrazujících zrušený obsah týkající se The Fienda Braye Wyatta ve videohře WWE 2K22.

V ženském módu MyCareer bylo v plánu, že Dana Brooke se spojí s The Fiendem a stane se z ní The Shiend.

Součástí příběhu měla být také Alexa Bliss a plánován byl i Hell in a Cell zápas The Shiend vs. Alexa Bliss, pravděpodobně na Elimination Chamber.

Wyatt potvrdil pravost těchto informací, ale zároveň popřel, že bylo v plánu tento příběh uskutečnit i v rámci vysílání WWE.

Tento příběh byl ze hry odstraněn poté, co WWE nečekaně loni v létě propustila The Fienda Braye Wyatta, který se aktuálně věnuje natáčení horového filmu.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama