WWE 2K22 údajně přinese návrat fanoušky dlouho žádaného módu

WWE 2K22

Společnost 2K během letošnímu SummerSlamu oznámila, že vydání připravované videohry WWE 2K22 se odkládá až na březen / marec příštího roku.

Zároveň došlo k oznámení, že další informace o hře přijdou až v lednu / januári 2022, ale to neznamená, že nemůže dojít k úniku informací.

Michael Straw ze Sports Gamers Online přinesl informaci, že do WWE 2K22 se vrátí fanoušky dlouho očekávaný GM mód, který byl naposledy součástí videohry SmackDown vs. RAW 2008.

Údajně jde o jednu z hlavních priorit a tento mód bude mnohem propracovanější a komplexnější, než si fanoušci dokáží představit. Jeden zdroj dokonce zašel tak daleko, že uvedl, že „tento mód prodá hru”.

Ze strany 2K přišla reakce na tento článek prohlášením, že aktuálně nemají žádné informace o WWE 2K22, které by mohly sdílet s fanoušky a další informace přijdou v lednu příštího roku.

Reakce ze strany 2K naznačuje, že tato informace bude zřejmě pravdivá, protože by ji jinak okamžitě popřeli, aby nevyvolávali mezi fanoušky zbytečné naděje.

Už nějakou dobu se z prostředí vývoje této hry objevují náznaky, že by mohlo jít opravdu o velice kvalitní videohru pro fanoušky wrestlingu, která zároveň napraví renomé této série po nevydařeném ročníku WWE 2K20.

REKLAMA
 
 

Doporučujeme


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat