Minulý víkend jsme vás informovali, že WWE použila při nástupu Becky Lynch do ringu na Live Eventu v rámci evropského turné pyrotechniku.

Nebyla přitom jediná a pyrotechniku při svém nástupu do ringu měly i další hvězdy. WWE přitom přestala v polovině minulého roku z důvodu šetření používat pyrotechniku na všech svých shows, výjimkou je pouze WrestleMania a eventy v Saúdské Arábii.

Zatím nevíme, co by to mohlo znamenat, ale samozřejmě mnozí fanoušci doufají, že se WWE vrátí k používání pyrotechniky na svých TV a PPV shows. Někteří fanoušci jsou přesvědčeni, že nástupy například AJe Stylese nebo Brocka Lesnara bez pyrotechniky působení až legračně.

Po podepsání nových lukrativních kontraktů s USA Network a televizní stanicí FOX by samozřejmě po finanční stránce nemělo WWE dělat žádný problém pyrotechniku opět vrátit, ale jestli k tomu opravdu někdy dojde ukáže až čas.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Rocky Rocky +8
#2 2018-11-12 17:25
Já bych byl rád, kdyby se vrátily. WWE musí změnit své hospodaření. FOX je jedna z cest, ale není to jediná cesta. Nemůže být jako WCW, kde dávala miliony každému wrestlerovi, což na to doplatilo.
Odpovědět
 
 
Nook Nook +12
#1 2018-11-12 15:59
Ono jim to nedělalo problém ani předtím, jenže 2016 byl pro WWE úspěšnej a Vincek si pak před investorama otevřel hubu jak 2017 bude ještě lepší a kolik jim přinese milionů. Jenže když v půlce roku nebyli ani na čtvrtce toho, co Vince slíbil, tak začali takovýhle akce jako rušení pyrotechniky a plno shows..
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde