Suspendování Brocka Lesnara za doping při jeho posledním návratu do UFC skončilo, ale návrat do MMA zatím stále pro tuto TOP hvězdu WWE není možný.

Šéf Nevadské státní sportovní komise (NSAC) Bob Bennett totiž ještě v létě potvrdil, že Lesnar stále nezaplatil finanční pokutu ve výši 250 000 dolarů. Pokud by se chtěl vrátit do oktagonu, musí nejprve zaplatit tuto pokutu.

Dave Meltzer se domnívá, že jde o další důkaz, že Lesnar vůbec nemusí mít ve skutečnosti zájem o návrat do UFC. Podle Meltzera je Lesnar chytrý byznysmen a uvědomuje si, že může vytěžit hodně z toho, pokud se o něj budou zajímat WWE a UFC.

„Lesnar je inteligentní byznysmen, který ví jak docílit toho, aby vytěžil pro sebe maximum ze zájmu velkých společnosti o jeho služby.” uvedl Meltzer, který se domnívá, že zájem o návrat do oktagonu může být přetvářka, aby od WWE získal mnohem více peněz.

Pokud přijde od UFC opravdu velká nabídka, může jednoduše kdykoliv pokutu zaplatit a vrátit se do oktagonu, takže je v ideální pozici, kdy si může prakticky dělat co chce.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde