WWE změnila soupeře pro Brocka Lesnara na placené akci Royal Rumble. Původně inzerovaného Brauna Strowmana nahradí Finn Bálor.

Mnozí to považují za zápas s jasným scénářem, kdy Lesnar zničí svého soupeře bez větších problémů. Mark Henry v SiriusXM Busted Open Radio naznačil možný scénář tohoto zápasu, kdyby WWE chtěla, aby Finn Bálor porazil Brocka Lesnara.

Henry přirovnal tento zápas k zápasům Brocka Lesnara se soupeři jako byli Daniel Bryan nebo Kurt Angle, kteří jsou menší než on. Výhodou těchto wrestlerů je ale jejich hbitost a výdrž.

Proto pokud by WWE chtěla, aby Bálor vyhrál, tak Henry očekává scénář, že Bálor bude muset vydržet prvotní nápor Lesnara, ale následně ho unaví svým pohybem a bude pracovat na jeho nohách, aby ho co nejvíce oslabil.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
kpop kpop +5
#3 2019-01-19 17:22
[quote name="SR"]Nebo demon king...[/quoten o jasne demon king ten uz dlouho nebyl videt
Odpovědět
 
 
dmx dmx -6
#2 2019-01-19 17:21
chichi lesnar je dinosaurus
Odpovědět
 
 
SR SR +23
#1 2019-01-19 16:17
Nebo demon king...
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde