Na WrestleManii 35 budou tři velké babyface hvězdy v boji o tituly - Seth Rollins o Universal titul, Kofi Kingston o WWE titul a Becky Lynch o RAW Women's titul.

Mnozí fanoušci věří, že všichni tři na WrestleManii 35 uspějí, ale zdroje ze zákulisí naznačují něco jiného.

Minimálně jedna z těchto babyface hvězd totiž údajně na WrestleManii 35 neuspěje, tedy nezíská titul. Která hvězda to bude ale zatím nevíme.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2019-03-15 19:38
babyface ??? Becky Lynch babyface ?! No to je skandální :D
Naprosto skandální. Její chování nebo v podstatě můžeme říci její chrakter je mužný, sprostý, není v ní kousek ženskosti.. spíše je to takoková příšerná a odporná reklama na ňákej transgender, kdy je žena pouze vzhledově a zatrím tedy i fyzicky, ale psychicky - charaktrerově - se nechová vůbec ani jako žena.. natož "babyface" ..( dětská tvář, andílek, dobrák od kosti, pohodář/ka, a tak dále.. každej chápe.. jde o ten princip... )
Chová se jako dobytek, jako bezcharakterní oplzlej vagabung ať už v ženském podání či mužném. A ve výsledku se opravdu chová jako chlap a dobytek sprostej. Jenom jí stačí narvat do jedný ruky kokain a do druhý ruky plechovku piva, kterou si bude třeba rozmlacovat o hlavu.
A vemte si vážení, že to je show hlavně pro děti, na ně je cíleno.. Děti jsou tímto vedeni.. tak tohle má bejt charakter pro děti !?
To WWE nedělá moc dobře. A plně to dokládá chování těch lidí i mládeže v USA.. Co z nich chtěj mít.
Tohle kdybyste měli doma, tak to nakopete do prdele a vyhodíte klidně na dlažbu a nenecháte si tím otvravovat život. Mě konkrétně touhle osobou WWE velmi rozesmutněla. Ono jde totiž vidět, že WWE se účastní v podstatě satanistického projektu satanizace společnosti. Ničení lidí a charakterů. A lidi za to ještě platí !! :D Dementi.
Není to tak u všech a u všeho..Ale maj tam prostor i pro tohle. a maj na to speciálně vybraný lidi. A když toto WWE prosazuje, tak jí asi titul zůstane, aby se dál mohla předvádět, aby toho di dětí napumpovali co nejvíc.
Odpovědět
 
 
Franklin Franklin +21
#1 2019-03-14 15:56
Neuspěje Kofi Vince ho nenechá vyhrát i když si to zaslouží.. myslím že prohraje i Rollins když se vrátil The Big Dog..
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde