Bray Wyatt debutoval v pondělní show RAW s novým gimmickem, který zatím příliš fanoušky nenadchl.

Wyatt na Twitteru naznačil, že ve skutečnosti za tím může být něco úplně jiného, než se na první pohled zdá. To by mohly naznačovat i nové informace ze zákulisí.

Na jeho novém gimmicku a segmentech totiž spolupracovali Jason Jordan, Triple H a také The Undertaker.

Myšlenkou je údajně vytvořit jeden z nejděsivějších charakterů za poslední roky v WWE. Budeme si tak zřejmě muset počkat na to, co z toho nakonec bude.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#7 2019-04-24 20:15
Zpočátku byla moje reakce jako WTF :D ale potom, co jsem to zkoukl 2x, 3x jsem si tento gimmick zamiloval.. je pravda, že ten charakter, který ztvárňoval od roku 2013 byl jeden z nejlepších, co kdy v WWE byl, nicméně vedení se to podařilo velice úspěšně pohřbít.. tak snad to teď nezopakují!!
Btw: Všem těm, co se tento nový, temný, twisted, weird charakter zamlouvá doporučuji zhlédnout pár YouTube videi "Don't Hug me I'm Scared", na které mě odkázaly wrestlingové dirt sheets :)
Odpovědět
 
 
asfdsfs asfdsfs +4
#6 2019-04-24 18:12
Cituji asfdsfs:
Cituji asfdsfs:
Cituji asfdsfs:
Vsak si pockejte, tohle bude mega hell


A s tou motorovkou by mohl vystupovat pravideln


Pravidelne


Jn
Odpovědět
 
 
asfdsfs asfdsfs +5
#5 2019-04-24 18:12
Cituji asfdsfs:
Cituji asfdsfs:
Vsak si pockejte, tohle bude mega hell


A s tou motorovkou by mohl vystupovat pravideln


Pravidelne
Odpovědět
 
 
asfdsfs asfdsfs +15
#4 2019-04-24 18:12
Cituji asfdsfs:
Vsak si pockejte, tohle bude mega hell


A s tou motorovkou by mohl vystupovat pravideln
Odpovědět
 
 
asfdsfs asfdsfs +17
#3 2019-04-24 18:10
Vsak si pockejte, tohle bude mega hell
Odpovědět
 
 
#2 2019-04-24 17:28
hes got the whole world in his hands,hes got the whole world in his hands,hes got the whole world in his hands
Odpovědět
 
 
#1 2019-04-24 17:16
Moc nenadchol ? Podla mna sa jedná jeden z najoriginálnejš ích gimmickov za posledné roky. S mojim názorom súhlasie aj ohlasy z WhatCulture a Cultaholic. Peace
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde