Zatímco tvořili Ricochet a Aleister Black Tag Team, tak přišel od Vince McMahona pokyn, aby dostali silný push.

Dokonce nechtěl, aby prohrávali, ale zdá se, že po rozpadu tohoto Tag Teamu změnil Vince McMahon svůj názor.

Minimálně pokud jde o Ricocheta, který v pondělní show RAW překvapivě prohrál singles zápas s Robertem Roodem.

Dave Meltzer prozradil, že rozhodnutí, že Ricochet prohraje přišlo přímo od Vince McMahona.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Martin123 Martin123 +11
#6 2019-04-24 22:02
To je curak Vince fakt tpc.
Odpovědět
 
 
lolok lolok +17
#5 2019-04-24 21:16
Každej nemuže furt vyhrávat ja jsem aji rád Roode byl v nxt top pak jak přišel do sd jeste to bylo dobrý ale ted to byl jobber v podstate až na ten titul ale to nemělo váhu...
Odpovědět
 
 
TheSillus TheSillus +22
#4 2019-04-24 21:14
Mne sa chce plakať, ten chlap je pre mňa jeden z najlepších wrestlerov tejto doby, a toto ma fakt sere
Odpovědět
 
 
#3 2019-04-24 20:52
Cituji Nook:
Je to škoda, Richochet mohl být nový Neville


TO ano ale tady přichází u VINCENTKY kámen urázu on raději má chlapa jako horu než akrobatického showmana. Kterej zvedne diváky ze sedadel. Ricochet není jediný který na tohle dojede.
Odpovědět
 
 
Nook Nook +11
#2 2019-04-24 20:23
Je to škoda, Richochet mohl být nový Neville
Odpovědět
 
 
David2 David2 +19
#1 2019-04-24 20:15
jako vážně? :D , nemám slov....jestli dá Vincek přednost Roodovi před Ricochetem
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde