Vince McMahon včera v show RAW oznámil nové pravidlo divoké karty, která umožní čtyřem hvězdám z RAW objevit ve SmackDownu a naopak.

Wrestling Observer dnes informoval, že toto pravidlo vzniklo ze dvou důvodů. Klesající sledovanost a požadavek od USA Network, aby došlo k nějakému vyřešení, a další požadavek od stanice FOX, která chce příběhy, které budou propojeny mezi RAW a SD Live.

Celkově od obou stanic je vyvíjen tlak na WWE, aby se TOP hvězdy objevovaly na obou shows, takže je dost možné, že éra rozdělených rosterů se pomalu blíží ke svému konci.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Rocky Rocky +2
#3 2019-05-07 18:25
Já jsem věděl, že to je krátkodobá účinnost. Já byl proti draft od samého začátku. Vince si myslel, že to vyřeší, nevyřešil.
Odpovědět
 
 
huta17 huta17 +14
#2 2019-05-07 17:54
Tý divoký kartě se směju ještě teď v práci na odpolední :D větší hovínko byl snad koncept GUEST HOST :D
Odpovědět
 
 
#1 2019-05-07 17:51
Jasné, že tam smerujeme... veď tu dookola čítam články, že sa niekto zraní a už je to citeľné pre jeho divíziu...

A tu je ten point... Napriek tomu, že roster majú neskutočne široký, tak nevedia zaplátať absencie. Napriek tomu, že roster je široký, tak FOX na nich tlačí, aby mal top hviezdy aj v Smackdowne... A tu sa len a len ukazuje neschopnosť Vicna mať nejakú dlhodobú koncepciu a vlastne ani len víziu. (Prepisovanie scenárov hodinu pred show je toho jasným dôkazom). Prosto od čias Cenu nevybudoval absolútne žiadnu (mužskú) Top hviezdu. On si možno, že Reignsa, ale to si myslí fakt jedine Vince. Tu sa ukazuje, ako pred dajme tomu pred piatimi rokmi každého pochoval, lebo ho dal do feudu so Cenom, ktorý Cena nemohol prehrať. Tu Vinca dobiehajú chybné rozhodnutia z minulosti... Každý, kto v tom čase nejako vyčnieval z radu skončil na Cenovi a niekedy kvôli tomu aj zbytočne heelturnoval. Teraz mohla mať WWE pokojne aj 10 úplne top hviezd, ktoré by kedykoľvek mohli bojovať o hlavný titul... a má koho? Rollinsa, Stylesa, zraneného (a polovičného) Bryana, (akože) Reignsa a Strawmana, ktorý tam je v poslednom období len na vyplnenie nejakého času a evidentne pre neho nie je nič koncepčné vymyslené.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „SSD2020” a získáte slevu 30% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde