Brock Lesnar se vrátil na nedělní placené akci Money in the Bank, aby zasáhl do hlavního taháku a vyhrál Money in the Bank kufřík.

WWE udělala vše proto, aby tento plán udržela v tajnosti, co se jí podařilo. PWInsider prozradil, že WWE šla opravdu důsledně až do konce ve snaze tento plán utajit.

Ani účastníci Money in the Bank Ladder zápasu totiž nevěděli o tomto plánu. Do poslední chvíle byli v tom, že vítězem zápasu bude Ali.

On sám věřil tomuto plánu a o změně se dozvěděl těsně před začátkem zápasu, přičemž informace, kterou dostal byla jen o tom, že někdo vstoupí do zápasu a získá kufřík, ale Ali nevěděl, že to bude Brock Lesnar.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Nook Nook +13
#2 2019-05-21 17:53
Cituji Razzo:
a preco asi pritiahli Brocka ??? sledonavost ide dole... aj ja som si Money in the Bank Ladder kukol iba vtedy keď som si prečítal spoiler že tam bude Brock,aj vtedy som si len koniec kukol,inak by som nato vobec neklikol :) už ani Brock
tomu nepomože ! :) ani Undertaker.


"Udrželi to v tajnosti tak, že ani účastníci zápasu nevěděli, co se stane." Ale tady Slovenský odborník na wrestling to předpověděl a jen kvůli tomu si to pustil.
Odpovědět
 
 
Razzo Razzo -11
#1 2019-05-21 16:54
a preco asi pritiahli Brocka ??? sledonavost ide dole... aj ja som si Money in the Bank Ladder kukol iba vtedy keď som si prečítal spoiler že tam bude Brock,aj vtedy som si len koniec kukol,inak by som nato vobec neklikol :) už ani Brock
tomu nepomože ! :) ani Undertaker.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde