Už jsme vás informovali, že s nápadem na titul 24/7 přišla televizní stanice USA Network, která chce zlepšit sledovanost pondělní show RAW, hlavně třetí vysílací hodiny.

Je očividné, že jde o titul pro jobbery a v podstatě od jeho vzniku je vidět, že WWE nemá v plánu pro tento titul budovat jakoukoli prestiž, jde především o způsob, jakým chce vytvářet komediální segmenty a zápasy.

Proto podle Meltzera bude tento titul buďto záležitostí na velmi krátké období, nebo se přesune výhradně na show RAW, až bude v říjnu / októbri SmackDown Live přesunut na stanici FOX.

Představitelé televizní stanice FOX totiž právě tento druh komediálních segmentů a „bezcenných titulů” nechtějí ve vysílání SmackDownu, protože chtějí, aby SmackDown Live působil seriózně se zaměřením na zápasy.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-05-24 22:24
Zaujímavý kontrast... ten "titul" si vymysleli v USA Network a vo FOXe sú úplne proti... Pre mňa je to dosť interesantné, lebo keď už FOX vysypal takéto prachy, tak zrejme sa bude Vince musieť prvýkrát v živote občas podriadiť rozhodnutiam niekoho iného.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „SSD2020” a získáte slevu 30% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde