Triple H dokázal na pátečním eventu WWE Super ShowDown, že stále je v dostatečné formě na to, aby převedl v ringu kvalitní výkon.

Do ringu se vrátí ještě tento měsíc, protože WWE oficiálně oznámila, že bude zápasit 28. června / júna na eventu v Japonsku.

Bude to Live Event, taktéž se nebude vysílat. Kdo bude jeho soupeřem zatím WWE neoznámila.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-06-10 11:52
Tak samozřejmě, že je v dostatečné formě, když třeba na rozdíl od Undertakera nemá 206 cm, ale jen skoro 190 cm. Stačí se taky třeba podívat na Stinga, který byl ve výborné formě i po 50... Je to z toho důvodu, že u vysokých lidí začne být ta jejich výška na obtíž a větší zátěž pro tělo, jakmile jsou starší a jak to tak bývá - s vyšší výškou automaticky roste i hmotnost a proto je pro ně těžší se ve vyšším věku opět dostat do formy. Asi 190 cm a 110 kg je pro padesátníka menší zátěž než pro někoho, kdo má 206 cm a kvůli tomu taky třeba 130 kg. A v Undertakerův neprospěch hraje i to, že on vlastně zápasil na plný úvazek od Survivor Series 1990 až do Bragging Rights' 2010, kdežto Triple H až od dubna 1995 do Extreme Rules 2010.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „SSD2020” a získáte slevu 30% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde