Jon Moxley získal 5. června / júna IWGP United States titul, když na NJPW Best of the Super Juniors 26 porazil Robinsona.

Moxley se tím zapsal do historie jako první wrestler, který ve své kariéře získal WWE United States titul a IWGP United States titul.

Bývalý člen Shieldu také oznámil svou účast v NJPW G1 Climax turnaji, a včera došlo k oznámení, že 31. srpna / augusta se na placené akci AEW All Out uskuteční zápas Jon Moxley vs. Kenny Omega.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-06-14 17:56
Přeju mu to ! Konečně může zase dělat pořádně to, co ho baví ! Tady jde vidět, jak tu společnost Vince zabil. Např. Tyler Breeze, kterej když debutoval, tak měl feud s Dolphem Zigglerem (jako asi každej kdo dříve přišel do hlavního rosteru). A hned po tom, už byl pohřbenej a joboval přes 3 roky. Teď měl zápas s Velveteenem na Takeoveru a byl tam vidět obrovskej rozdíl. Další je Nakamura. Byl strašně over a všechno, pak ale přišel do main rosteru a prohrál proti Jinderovi... 2x..... dobře pak vyhrál sice Royal Rumble, ale k čemu to bylo ? K hovnu ! Dostal heel turn měl feud s AJem a za měsíc o něm zase nikdo nevěděl. A takhle to jde dál a dál... Ricochet, Bobby Roode, Sami Zayn, Andrade atd... To jak z ničeho nic se objevil v Raw Ciampa s Garganem + Ricochet s Aleisterem byla taky uplná píčovina. Ambrose, teda vlastně Moxley, měl koule na to konečně odejít. Věděl dlouho, že se nikam neposouvá a je tam jako midcarder. Odešel a jako by mu kariéra teprve začínala.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „WM36” a získáte slevu 36% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde