Se vznikem nové konkurence v podobě AEW se začaly v WWE uskutečňovat změny. Někteří fanoušci věřili, že WWE by mohla zrušit svůj PG rating a vrátí se k TV-14. Vince McMahon objasnil, co má WWE v plánu.

Během konference s investory při zveřejnění finančních výsledků společnosti se Vince McMahon nepřímo vyjádřil i ke vzniku nové konkurence, kterou sice nejmenoval, ale bylo jasné, že mluví o AEW.

Vince zdůraznil, že WWE se nevrátí k obsahu, jaký produkovala během Attitude Éry, a který má podle něj v plánu konkurence, ale plánuje lepší příběhy a kontroverznější obsah. Krev se ale do produkt nevrátí.

Tony Khan z AEW také prozradil, že pravidelná týdenní TV show AEW na TNT nebude obsahovat krev a příliš nebezpečné spoty, které si bude společnost šetřit pro speciální eventy a placené akce.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.