Vince McMahon minulý týden po zveřejnění finančních výsledků společnosti před investory poznamenal, že AEW je společnost zaměřená na krev a přehnané násilí. Údajně šlo o záměrnou snahu poškodit AEW.

Wrestling Observer tvrdí, že ze strany Vince McMahona šlo o záměr tímto vyjádřením před investory pohřbít AEW a poškodit ji před možnými sponzory.

Když je Vince McMahon ve válce, tak nemá problém hrát nečistou hru, aby svého soupeře zničil, a podle Meltzera je toto přesně to, co Vince McMahon udělal.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Romario Romario +4
#3 2019-07-29 23:43
Tak Vince prostě nedokáže překousnout,že Cody je jinde a udělal si svojí show s dalšíma lidma.AEW je prostě lepší indy scéna,která odliv diváků neudělá ani náhodou,protože WWE je značka a hlavně děti a teengeři tohle budou mít rádi vždycky.Neříkám ,že nejsou i na indy scéně,ale tam už je to trochu jiný.Dřív kdy byla WCW bylo dětí jak šafránu i za WWF a krve bylo dost,teďka si Vince vymyslel jeho WWE Network a je toho už tolik,že někteří lidi chtějí jen dobrý wrestling a né reklamu na něco,co vidí neustále se stejnýma momentama.Wrest lerů na to má plnou prdel,ale nedokáže je všechny prodat.Je to byznys a Vince to prostě musí dělat i přesto dobře.Zápasy jsou některý i fajn,ale jak jich je tisíc na pět minut,tak to přeci diváka nemůže bavit.Jsem vážně zvědav na AEW a TNT spolupráci a jestli se opět nemýlim,tak TNT a WCW byly taky přátelé,ale to je hodně jiná písnička:)
Odpovědět
 
 
lexa lexa +17
#2 2019-07-29 17:02
misto toho aby zapojil zdravy rozum a zacal produkovat kvalitni shows,ktere budou bavit,radeji poplive a pospini (casto i nepravem) ostatni spolecnosti nebo i samotne wrestlery,dela ty stejne zapasy porad dokola a mysli si jak moc to lidi bavi,ze o titul jsou neustale 4 stejna jmena
Odpovědět
 
 
Rocky Rocky +7
#1 2019-07-29 16:28
Když přemýšlím o krvi, tak sice patří do wrestlingu, ale pokud mají sponzoři negativní mínění, tak by mohl být kompromis. Jestli PG 13 nebude fungovat, tak by měli jít do TV 14, ale PG 13 je kompromis mezi dospělými a děti, takže pro mládež a oni mládež potřebuji.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde