Prezident UFC Dana White potvrdil, že uvolnil Cris Cyborg z jejího UFC kontraktu, což znamená, že je volná a může zamířit do kterékoliv organizace bude chtít.

Není žádným tajemstvím, že Cris Cyborg má velký zájem utkat se s Rondou Rousey a už nějakou dobu se spekuluje o jejím možném příchodu do WWE.

Jsou to zatím samozřejmě pouze fámy, ale WWE vnímá možný zápas Ronda Rousey vs. Cris Cyborg jako velký tahák, takže se možná pokusí o jeho uskutečnění.

Cyborg nemá ale žádné zkušenosti se stylem WWE, takže by určitě nějakou dobu trvalo, než by mohla vstoupí do ringu.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Nuckson Nuckson +2
#2 2019-08-03 14:53
Cituji Martin322947:
Ronda taky neměla žádné zkušenosti a byla hned v RAW a mela i titul :D ale doufam ze zamíří radši do AEW, do WWE at nejde tam by ji akorát pohřbili.

Vůbec, WWE je PŘESNĚ pro lidi jako Ronda, Cyborg, Baszler - tam jde hlavně o média, které se toho chytnou a samozřejmě pokud by tam šla, tak by měla najisto velký push. AEW věřím, že bude hlavně o kvalitě a tam by Cris asi nedokázala udělat takový efekt, jako v WWE :-)
Odpovědět
 
 
#1 2019-08-03 11:31
Ronda taky neměla žádné zkušenosti a byla hned v RAW a mela i titul :D ale doufam ze zamíří radši do AEW, do WWE at nejde tam by ji akorát pohřbili.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde