Po pondělní show RAW se zdálo, že Samoa Joe možná dostane babyface turn a přidá se na stranu Romana Reignse. Vše může být ale jinak.

Wrestling Observer totiž tvrdí, že WWE chce z Daniela Bryana vybudovat takový heel charakter, že ani další heel hvězdy s ním nebudou chtít mít nic společného. Původně se spekulovalo, že útok v zákulisí pondělní show RAW na Romana Reignse povede k týmovému zápasu Roman Reigns & Samoa Joe vs. Daniel Bryan & Rowan.

PWInsider ale tvrdí, že v plánu byl zápas Roman Reigns vs. Daniel Bryan, který ale WWE zrušila z karty pro SummerSlam, protože příběh ještě není ve stadiu, kdyby by mělo dojít k tomuto zápasu.

Samoa Joe v pondělní show RAW tak měl být první heel hvězdou, která měla být zděšená tím, co se děje, a kam je až Bryan ochoten zajít.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
hafík hafík -7
#2 2019-08-08 17:04
Fakt? Z bezďáka Debiela Srájena chtějí heela ve stylu Ortona v jeho nejslavnější době?
Dobrý Vincku dobrý
A k Pepsi komentáři - Vincek už si nic nemyslí xD mimochodem - Joe dobrý tak dal clutch Borkovi, ale co Srájen? :D B-player a najednou největší heel společnosti?
Dobrej JOKE
Odpovědět
 
 
CMPEPSI CMPEPSI +12
#1 2019-08-08 14:49
Ale to že před 2 rokama Joe malem''uškrtil' ' Lesnara to je asi jedno..aneb tady se potvrzuje že si Vince myslí že fans zapomínaj
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „SSD2020” a získáte slevu 30% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde