Včera jsme vás informovali, že WWE se údajně dohodla s televizní stanicí USA Network na přesunu NXT. Co to bude znamenat pro žlutou show?

Původně se spekulovalo, že NXT se přesune na stanici FOX Sports 1, ale jelikož WWE chce, aby se show stále vysílala ve středu večer, ideálně přímo v souboji s AEW, tak by to na FS1 mohl být problém kvůli vysílání zápasů z Big East Basketball.

Pro NXT je určitě přesun na USA Network lepší volbou z pohledem počtu diváků, protože stanice má vyšší dosah než FOX Sports 1. Na druhou stranu se televizní stanice FOX zavázala k silné propagaci WWE kvůli přesunu SmackDownu na FOX Sports.

Zatím se neví, jaký dopad to může mít na WWE Network, jelikož ztráta exkluzivní show by mohla znamenat i pokles předplatitelů této služby. Plán WWE je, že NXT se bude vysílat živě ve středu večer a půjde o dvouhodinovou show, která bude v přímém souboji o diváka s AEW. Premiéra NXT na USA Network by se údajně měla uskutečnit ještě před debutem AEW na TNT.

PWInsider rovněž naznačil, že tento přesun pro žlutou show bude zřejmě znamenat, že Vince McMahon začne zasahovat do rozhodnutí i v této značce, protože úspěch na USA Network bude pro něj velmi důležitý.

Předpokládá se, že Triple H bude mít zpočátku stále největší vliv v NXT, ale pokud výsledky sledovanosti nebudou naplňovat očekávání společnosti, tak Vince McMahon zřejmě přebere řízení této show.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde