Alexa Bliss včera na Instagramu odhalila své nové tetování zad.

Tetování má bílou barvu a je od Stephanie James z Hart & Huntington Tattoo Company v Universal Studios.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Now that it’s getting to that healing phase, Wanted to share my story of my newest tattoo. All of my Tattoos mean so much to me. A few years back Kailyn and I got Matching Roman numeral tattoos that mean so much to me. I love the look of white ink tattoos. I love that they heal like scars. I love that they look to be a part of my skin instead of on my skin. Unfortunately sometimes the tattoos don’t turn out the way as planned. My tattoo was done & I noticed it didn’t look like my other white inks. Either the stencil was tattood in, or the artist tattood with a different color ink. After having the tattoo gone over in white 6 times, lasered multiple Times ... it healed as a green/ blue scar tissue. I thought it was going to look that way forever. Until I met Stephanie. Stephanie is an amazing artist who took my ideas of turning this embarrassing now scar into something I’d love forever. This tattoo is a lace design that incorporates a lot of meaningful things to me. It includes an Eating disorder recovery symbol that blossoms into a flower for “new beginning” When I was hospitalized, my hospital room was decorated in tinker bell items because tink was my Favorite. So I have “ the second star from the right “ from Peter Pan hanging down. & last but not least, when I was at the worst part of my eating disorder, my doctor wanted to send me to the in patient center in Pittsburgh, because seeing 5 doctors a day wasn’t helping me. My parents made the decision to give me a break from seeing doctors all day everyday. It Was a constant reminder of how sick I really was. So before having to be sent away, my parents took me to disney world to give me a small break. Which happened to be the best thing for me. When I went to disney, i actually began to eat. Slowly but surely. By the end of the week, I had gotten so much healthier that I didn’t need to go away to Pittsburgh. So disney is not only my Happy place, it’s my Healing place. So there is a “ hidden Mickey” in the lace design. So all together this tattoo represents a crucial point in my life & I love the design Stephanie came Up with to represent this moment in my life ?

Příspěvek sdílený Lexi Kaufman (@alexa_bliss_wwe_),

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde