Co naštvalo WWE, že přišla s novým zákazem pro své hvězdy?

Vince McMahon vydal minulý týden nařízení, podle kterého už hvězdy WWE nemohou „spolupracovat s externími třetími stranami”, což zahrnuje platformy jako Cameo a Twitch.

Hvězdy WWE mají 30 dní (do 2. října) na to, aby ukončily své působení na těchto platformách. Ti, kteří poruší toto nařízení mohou být potrestáni finančně, suspendováni nebo dokonce propuštění.

Server RSN informoval, že WWE začala řešit tuto záležitostí z několika důvodů. Jedním z nich byla reklamní spolupráce Lany a výrobce energetických nápojů Bang.

Tato spolupráce šla zcela mimo WWE, co se společnosti nelíbilo. Dalším důvodem, proč WWE začala uvažovat o tomto zákazu byly streamy AJe Stylese na Twitchi. Otevřeně totiž informoval fanoušky o jeho problémech s Paulem Heymanem, o tom, jak jeho syn nesleduje WWE a také o tom, že byl pozitivně testován na COVID-19.

WWE neměla žádný dosah na to, jak tento obsah zakázat. Proto se rozhodla pro tento krok. Zdroje tvrdí, že například streamy Paige na Twitchi nevnímala WWE nikdy jako problém, ale tento zákaz nyní pravděpodobně zasáhne i ji.

Jak jsme vás již včera informovali, tak WWE vydal oficiální vyjádření k tomuto zákazu:

„Podobně jako Disney a Warner Bros., WWE vytváří, propaguje a investuje do svého duševního vlastnictví, tj. jmen hvězd jako The Fiend Bray Wyatt, Roman Reigns, Big E nebo Braun Strowman. Právě kontrola a využití těchto charakterů umožňuje společnosti WWE zvyšovat příjmy, což zase umožňuje kompenzovat hvězdy na nejvyšších úrovních v odvětví sportovní zábavy. Pro úspěch naší společnosti je nezbytně nutné chránit naše největší aktiva a navazovat partnerství s třetími stranami na úrovni celé společnosti, nikoli na individuální úrovni, což v důsledku přinese větší hodnotu všem zúčastněným.”

REKLAMA
 
 

Doporučujeme


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

To se máme na co těšit
littlejimmy uveřejnil komentář v Frakce RETRIBUTION čelí v zákulisí posměchu
sú fakt strašní, vďaka nim mám radšej dokonca hurt business ...
to je za volovina hned ho funknut do zapasu o titul ... konecna ... ak...
No možná to bude znít jako hloupost, ale proč nedělají wrestling venku...

Reklama

Který zápas na placené akci WWE Clash of Champions byl podle vás nejlepší?