Co naštvalo WWE, že přišla s novým zákazem pro své hvězdy?

Vince McMahon vydal minulý týden nařízení, podle kterého už hvězdy WWE nemohou „spolupracovat s externími třetími stranami”, což zahrnuje platformy jako Cameo a Twitch.

Hvězdy WWE mají 30 dní (do 2. října) na to, aby ukončily své působení na těchto platformách. Ti, kteří poruší toto nařízení mohou být potrestáni finančně, suspendováni nebo dokonce propuštění.

Server RSN informoval, že WWE začala řešit tuto záležitostí z několika důvodů. Jedním z nich byla reklamní spolupráce Lany a výrobce energetických nápojů Bang.

Tato spolupráce šla zcela mimo WWE, co se společnosti nelíbilo. Dalším důvodem, proč WWE začala uvažovat o tomto zákazu byly streamy AJe Stylese na Twitchi. Otevřeně totiž informoval fanoušky o jeho problémech s Paulem Heymanem, o tom, jak jeho syn nesleduje WWE a také o tom, že byl pozitivně testován na COVID-19.

WWE neměla žádný dosah na to, jak tento obsah zakázat. Proto se rozhodla pro tento krok. Zdroje tvrdí, že například streamy Paige na Twitchi nevnímala WWE nikdy jako problém, ale tento zákaz nyní pravděpodobně zasáhne i ji.

Jak jsme vás již včera informovali, tak WWE vydal oficiální vyjádření k tomuto zákazu:

„Podobně jako Disney a Warner Bros., WWE vytváří, propaguje a investuje do svého duševního vlastnictví, tj. jmen hvězd jako The Fiend Bray Wyatt, Roman Reigns, Big E nebo Braun Strowman. Právě kontrola a využití těchto charakterů umožňuje společnosti WWE zvyšovat příjmy, což zase umožňuje kompenzovat hvězdy na nejvyšších úrovních v odvětví sportovní zábavy. Pro úspěch naší společnosti je nezbytně nutné chránit naše největší aktiva a navazovat partnerství s třetími stranami na úrovni celé společnosti, nikoli na individuální úrovni, což v důsledku přinese větší hodnotu všem zúčastněným.”


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

LegendKiller uveřejnil komentář v AEW x NJPW: Forbidden Door 30.06.2024 - Videa
Děkuji vám jste nejlepší. ...
admin uveřejnil komentář v AEW x NJPW: Forbidden Door 30.06.2024 - Videa
Děkujeme za upozornění, už je to opraveno ...
LegendKiller uveřejnil komentář v AEW x NJPW: Forbidden Door 30.06.2024 - Videa
Nejsou přehrát videa šlo by s tím prosím něco udělat?
PanRT uveřejnil komentář v Další hvězdy z TNA se objeví v ringu WWE NXT
Určitě se přidá i Jeff.
Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...

Reklama

Bude vám chybět John Cena v roli wrestlera, až koncem příštího roku ukončí svoji kariéru?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky