Pro velkou čtyřku placených akcí WWE (Royal Rumble, WrestleMania, SummerSlam a Survivor Series) došlo k významné změně.

Dosud se obvykle konaly eventy NXT TakeOver, PPV show, RAW a SmackDown Live ve stejné aréně. WWE ale včera oznámila, že se před Royal Rumble 2020 nebude konat NXT TakeOver.

Uskuteční se speciální event Worlds Collide, kterého se pravděpodobně zúčastní hvězdy z rosterů NXT, NXT UK a 205 Live.

Každý event během Royal Rumble týdne se uskuteční v jiné aréně:

24.01.2020 - SmackDown Live (Dallas)

25.01.2020 - Worlds Collide (Toyota Center, Houston)

26.01.2020 - Royal Rumble (Minute Maid Park, Houston)

27.01.2020 - RAW (San Antonio)

Tato změna se má podle PWInsidera týkat každé velké placené akce. Speciální NXT TakeOver shows se budou konat i příští rok, ale WWE ještě nemá dokončený plán, kdy a kde se uskuteční.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde