NXT se už 18. září / septembra přesouvá na televizní stanici USA Network, což bude pro celý roster této show velký krok.

V říjnu / októbri se bude konat Draft, který může pro některé talenty z NXT znamenat přesun do hlavního rosteru. Mojo Rawley v rozhovoru pro Sporting News prozradil ale zajímavou skutečnost.

Uvedl totiž, že v NXT se nachází dost hvězd, které vůbec nechtějí jít do hlavního rosteru RAW nebo SmackDownu Live.

Je ale důležité dodat, že to nemůžou vůbec nijak ovlivnit a je pouze na rozhodnutí WWE, které hvězdy přesune do hlavního rosteru, a které si ponechá v žluté show.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-09-10 23:20
Pokiaľ nie sú úplne chamtiví, tak sa takým ani nečudujem... Veď do hlavného rosteru prechádzalo už niekoľko ultratop hviezd NXT... Owens, Zayn, Balor, Nakamura... a kde sú teraz? Midcard a využívajú sa len ako nedôležitá výplň času... Tam je základný problém v tom, že WWE akoby nevedela alebo nechcela pri tom presune bookingom a príbehom povedať či ukázať, aha tu máte novú SUPERSTAR, ktorá vie po výbornom zápase prehrať, ale na druhú stranu vie aj čisto poraziť Reignsa a podobne... S Owensom to skúsili, ale dlho im to nevydržalo a Cena sa musel za tú prehru pomstiť asi trikrát. Skúsili to aj s Balorom, len škoda, že prišlo v pre neho v najnevhodnejšej chvíli dlhodobé zranenie a po návrate ho už len klasicky upratali do midcardu.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde