Pro první epizodu SmackDownu Live na televizní stanici FOX Sports byl oznámen WWE Championship Match - Kofi Kingston (c) vs. Brock Lesnar.

I když se může zdát, že záměrem tohoto zápasu je zvýšit sledovanost, není to jediný důvod. Wrestling Observer tvrdí, že tento zápas zřejmě souvisí s požadavkem stanice FOX, aby byl SmackDown prezentován víc jako legitimní sport, než pouze jako sportovní zábava.

Proto je podle WO dosti pravděpodobné, že WWE může rozhodnout, že titul získá Lesnar, bývalý UFC šampion, což by bylo v souladu s požadavkem, aby byl SmackDown prezentován jako legitimní sport.

Jelikož Ronda Rousey je stále mimo WWE (původně měla být přesunuta do SmackDownu), tak to bude právě Lesnar, kdo by měl působit v modré show jako speciální atrakce.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
End End +3
#3 2019-09-19 17:59
Cituji Karlos Terminátor Vémola:
Paráda Kofi bavil tak týden po WM pak nuda naprosto nudné zápasy segmenty všechno. Doufám, že už nikdy nebude mít hlavní titul ten na to neměl nikdy.A to chceš říct že tě baví Lesnar ten pomalý idiot co zápasí jak může protože je to lenoch :D tvl ty máš teda uvažování

A ještě zde používat jméno které ti vůbec nepatří.
Odpovědět
 
 
End End -3
#2 2019-09-19 17:58
To neeee, ten se tam objeví jednou za půl roku a bude to zápas na 2 minuty, jedete s ním už do prdele.
Odpovědět
 
 
#1 2019-09-19 15:53
Paráda Kofi bavil tak týden po WM pak nuda naprosto nudné zápasy segmenty všechno. Doufám, že už nikdy nebude mít hlavní titul ten na to neměl nikdy.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde