Včerejší show RAW skončila tím, že Seth Rollins podpálil Firefly Fun House. Zdá se, že mohlo jít o poslední segment Wyatta s jeho puppet přáteli.

Wrestling Observer naznačil, že mohlo jít o způsob, jakým WWE plánuje ukončit Firefly Fun House segmenty, protože Wyatt byl přesunut do SmackDownu.

Stanice FOX chce SmackDown prezentovat více jako sport, než sportovní zábavu, takže tyto segmenty by do tohoto plánu příliš nezapadaly.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-10-16 04:07
Áno tušil som to najskôr také budovanie... Potom tieto segmenty ktoré sú jednoducho mega... A mala to byť hviezda ako atrakcia... Evidentne to opäť nezvládli hovorili sme to viacerí že je príliš skoro ísť do boja o titul a je jasné že vyhrá rollins a celé toto bude jedna veľká fraška a gimnick wyatta sa postupne pochovava... Prestáva ma skutočne wwe ,, bavit,, keď človeka s takto skvelým charakterom a mnohými možnosťami po toľko budovaní a čase takto pochovavaju :( celá wwe je v hrozných sračkach a úplne ma toto nasralo Vince už ODÍĎ!!!!!!!!
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „SURVIVOR19” a získáte slevu 30% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde