SPOILER: Co způsobili RETRIBUTION ve včerejší show RAW?

Upozornění: Tento článek prozrazuje informace ze včerejší show RAW.

Frakce RETRIBUTION byla opět součástí včerejší show RAW. Nejprve přerušili segment The Hurt Business svým promem.

Způsobili blikání světla během zápasu Kevina Owense a Aleistera Blacka, čehož využil Owens k vítězství v zápase.

Nakonec zasáhli do hlavního taháku celé show, kterým byl zápas Drew McIntyre vs. Keith Lee. Zápas měl ustanovení, že pokud Lee zvítězí, může vyzvat McItnyrea na zápas o titul na placené akci Clash of Champions.

Zápas ale skončil bez vítěze, protože je oba napadli členové RETRIBUTION. Jejich útok přerušili The Hurt Business, kteří se dohodli s producentem WWE Adamem Pearcem, že nahradí jeho ochranku, aby byli všichni před RETRIBUTION v bezpečí.

Zatím stále nevíme, kdy WWE plánuje oficiálně odhalit identitu členů RETRIBUTION, ale po včerejší show RAW se zdá, že se to blíží.



REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

KabanRkO uveřejnil komentář v Brock Lesnar bude přidán do WWE 2K25
Tak to opravdu čumím, že tento profil ještě běží! Po tolika letech ? J...
Tenhle šašek je stejný šašek jako Bartoš z Pirátů ...
Turnaje od AEW nezklamou, za mě velká pochvala. Bezvadný večer plný a...
No jo ale všimli jste si že od té doby R-Truth už dlouho nebyl v ringu...
LGs uveřejnil komentář v Kdy WWE schválila návrat Brocka Lesnara?
Ano na 3-4 roky podepsal kontrakt. Těším se na Bron vs Brock ? na WM42...

Reklama

Těšíte se na návrat AJ Lee do WWE?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky