SPOILER: Do WWE se vrací bývalá šampionka (UPDATE)

Upozornění: Tento článek prozrazuje plány WWE pro návrat bývalé hvězdy.

Včera PWInsider prozradil informaci, že bývalá WWE Women's a WWE Divas šampionka Melina se již brzy vrátí do WWE.

Podle informací PWInsidera se teprve nedávno dohodla s WWE na podepsání nového kontraktu. Vrátit by se měla v průběhu příštího týdne, ale zatím nevíme, zda bude působit v RAW nebo SmackDownu.

WWE se zajímala o její návrat už na začátku roku, kdy chtěla, aby byla součástí ženského Royal Rumble zápasu. To se ale nepodařilo, protože v té době měla kontrakt s NWA, který už ale vypršel.

Melina poprvé podepsala kontrakt s WWE v roce 2004, přičemž debut v rámci hlavního rosteru měla v roce 2005. Propuštěna byla v srpnu / auguste 2011 a od té doby pracovala na nezávislé scéně. Její poslední vystoupení ve WWE bylo v rámci RAW Reunion v červenci / júli minulého roku.


UPDATE: 19/09/20 - 08:10

Melina v rozsáhlém příspěvku na Facebooku popřela informaci, že se vrací do WWE. Napsala, že nepodepsala s WWE kontrakt, ale zároveň nevyloučila, že by k tomu v budoucnu mohlo dojít.

K jejím návratu by muselo dojít ve správný čas, což momentálně není, protože jen nedávno přišla o svého otce, který zemřel na onemocnění COVID-19.

Někteří fanoušci jsou ale přesvědčeni, že Melina se vrací do WWE, a její příspěvek je pouze reakcí na únik této informace. Koneckonců, podobně popíral svůj návrat do WWE na začátku tohoto roku i Edge.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky