Upozornění: Tento článek prozrazuje informace ze včerejší show RAW.

Rusev včera ještě před show RAW na Twitteru přidal do svého popisu, že již brzy bude volným agentem.

V listopadu / novembri minulého roku podepsala s WWE nový kontrakt jeho manželka Lana, ale Rusev zatím nový kontrakt stále nepodepsal.

Včera v show RAW prohrál zápas s Bobbym Lashley a pro příští show RAW byl oznámen Mixed Tag Team Match - Rusev & Liv Morgan vs. Bobby Lashley & Lana.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Honzák Honzák +10
#1 2020-01-14 12:30
Velká podpora pro Ruseva !
Ať už tam zůstane nebo ne.. nebude mít problém ihned si práci sehnat novou. Myslím v té samé branži.
No Vincek by se měl snažit si ho udržet.. A když už teda manželka Lana podepsala nový kontrakt. Zrovna bych spíše čekal,. že Vincek neprodlouží smlouvu Laně, jelikož z mého pohledu ona hezká je.. a snad i něco malinko umí v ringu, ale má vždycky trapnej charakter a WWE jako by se snasžila si přízeň diváků společně s Lanou udržet jen skrze její kozy, zadek a vykrucování.
Kdežto Rusev je wrestler a své kvality umí předvádět kdykoli. Jen dát Laně "lepšíů charakter a nechat jí víc dřív v ringu, tak by to mohl být jednou i zajímavý teg team :D
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde