Jaxson Ryker svým tweetem připravil The Forgotten Sons o push. Pracuje se na jejich návratu, ale ...

The Forgotten Sons byli po WrestleManii 36 povolání do hlavního rosteru, kde byl pro ně připraven velký push. Ten je už minulostí a může za to tweet, který zveřejnil Jaxson Ryker.

Ryker totiž v době probíhajících protestů ve Spojených státech zveřejnil podpůrný tweet pro prezidenta Donalda Trumpa. Napsal, že je vděčný za prezidenta, kterého mají.

To vyvolalo velkou vlnu negativních reakcí od fanoušků, ale i dalších lidí z byznysu. Negativně na jeho tweet zaragovali například Kevin Owens nebo bývalá TOP hvězda WWE Batista.

Server WNW informoval, že i když se Steve Cutler a Wesley Blake distancovali od jeho vyjádření, tak tato situace vedla k tomu, že WWE zrušila plán pro push The Forgotten Sons. Původně byl v plánu jejich feud s The New Day o tituly.

Podle aktuálních informací dostal kreativní tým pokyn, aby přišel s příběhem pro návrat The Forgotten Sons. Některé zdroje dokonce tvrdí, že své nápady pro The Forgotten Sons přinesli na stůl i Edge a Daniel Bryan, kteří se stali členy kreativního týmu.

Zdroj ale zároveň naznačil, že Jaxson Ryker nemusí být součástí tohoto návratu. S prosazováním své pravicové politiky na sociálních sítích vůbec nepřestal a nedávno dokonce vyzval lidi, aby přestali nosit roušky.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

BORK LASER uveřejnil komentář v Pondělní show WWE RAW dostala novou znělku
No tohle by bylo mnohemlepší https://www.youtube.com/watch?v=gDjMZvYWU...
Pokud je známo, tak každý je zodpovědný za své jednání a k čemu by byl...
Tvle tady někdo zapoměl, že Raman alias Joe je stále sledován ohledně ...
Článek je nezajímavý stejně jako CMPunk proto Vám sem hodím radši rece...

Reklama

Potěšil vás návrat CM Punka do WWE?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky