Zápasy Roman Reigns vs. The Fiend Bray Wyatt (c) o Universal titul a John Cena vs. Elias byly v plánu WWE pro WrestleManii 36. To už ale nemusí platit.

Wrestling Observer totiž dnes informoval, že došlo k několika změnám zápasů, které WWE plánovala. Má jít přibližně o 6 zápasů, přičemž většina se týká rosteru SmackDownu.

Detaily těchto změn WO neprozradil, ale je možné, že soupeřem Johna Ceny nakonec nebude Elias. Cena se vrátí již 27. února / februára do SmackDownu, kde WWE začne budovat jeho zápas pro WM 36.

Pokud došlo také ke změně zápasu Romana Reignse a The Fienda, tak Wrestling Observer předpokládá, že Goldberg by mohl být novým soupeřem pro Reignse. To by zároveň mohlo znamenat, že Goldberg by mohl získat Universal titul na placené akci Super ShowDown.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
zeke3 zeke3 -5
#2 2020-02-24 00:14
No ak Bray Wyatt príde o titul, tak to dúfam že len v prípade, že plánuje pre neho zápas s Undertakerom
Odpovědět
 
 
End End -7
#1 2020-02-23 18:12
Spear vs spear! Match a aspoň 20minut.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde