WrestleMania je největší show roku, i když letos to tak zřejmě vypadat nebude, protože pandemie ochromila celý svět a WWE musela změnit své velké plány.

No zajímavostí je, že ještě před problémem ohledně pandemie korovanviru, tak WWE neměla příliš mnoho zápasů, které by plánovala dlouhou dobu.

Wrestling Observer jako první informoval 13. února / februára, že WWE plánuje na WrestleManii 36 uskutečnit zápas Undertaker vs. AJ Styles. Podle Meltzera v tom samém týdnu došlo k rozhodnutí, že se uskuteční tento zápas. Nešlo tedy o žádný dlouhodobý plán.

Totéž platí i v případě zápasu Romana Reignse a Goldberga (c) o Universal titul. Goldberg neměl být původně vůbec součástí WM 36, ale Vince McMahon změnil plán a rozhodl, že chce Goldberga na WM 36. Přitom původně měl být The Fiend Bray Wyatt soupeřem pro Romana Reignse.

Jeden z mála dlouhodobě plánovaných zápasů je například souboj Becky Lynch (c) vs. Shayna Baszler o RAW Women's titul.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Vinstor Vinstor +1
#1 2020-03-22 19:53
Meltzer melie sracky, je jasne ze pre Reingsa to planovali davno. Preco si doberal Goldberga na Twitteri este minuly rok?
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde