Brock Lesnar patří mezi největší hvězdy v celé historii WWE, ale vše mohlo být jinak, kdyby 19. dubna / aprila 2004 nedošlo k nehodě, ktorá navždy změnila jeho kariéru.

Když se v roce 2012 vrátil do WWE, tak se z něj okamžitě stala speciální atrakce, která lákala lidi, kteří často ani nepatřili k fanouškům wrestlingu nebo WWE. Kdo ví, jak by se jeho kariéra vyvíjela, kdyby šla cestou, kterou si původně naplánoval při svém odchodu z WWE v roce 2004.

Lesnar měl totiž v plánu zamířit do NFL a vše podřídil tomuto svému cíli. Bohužel 19. dubna měl na svém motocyklu nehodu, kterou zapříčinila žena v minivanu. Z jeho stroje byly tři části a on si z této nehody odnesl zlomenou čelist, pohmožděnou pánev a osm zlomených kostí v levé ruce.

Nepřestal však trénovat pro NFL a stále věřil, že to zvládne. To se však nestalo, ale Lesnar byl hrdý na to, že byl posledním, kdo byl vyřazen z týmu. Jeho sen o NFL skončil a tak se rozhodl pro návrat do WWE. Bylo mu ale řečeno, že ho Vince nechce zpátky.

Zamířil proto do Japonska (NJPW) a zároveň se zaměřil na MMA. V listopadu / novembri 2008 získal UFC Heavyweight titul. V roce 2012 podepsal kontrakt s WWE a vrátil se v show RAW po WrestleManii 28.

Od tohoto momentu je jednou z největších hvězd WWE a jeho popularita a úspěchy mu ve společnosti Vince McMahona zajistily lukrativní kontrakt, o kterém může většina hvězd WWE pouze snít.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
End End -4
#2 2020-03-26 19:05
Ano platí ho pro nic. A je to trapné, když hromada lidí dře jako kůň a má s toho hovno, a pak se wwe diví že je každý promlouvá když odejde. Nedivím se.
Odpovědět
 
 
Nuckson Nuckson +14
#1 2020-03-26 12:53
Parádní článek, mohli byste z tohoto udělat sérii, každý den přidat takové info o někom jiným
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde