Nebýt pandemie, tak bychom se letos dočkali placené akce WWE ve Velké Británii

Nebýt pandemie nového koronaviru, tak bychom se letos zřejmě dočkali placené akce WWE ve Velké Británii.

Server Inside The Ropes totiž zveřejnil informaci, že WWE plánovala letos uskutečnit ve Velké Británii placenou akci, na níž by došlo k zápasu WWE šampion Drew McIntyre (c) vs. boxerská hvězda Tyson Fury.

Nevíme, zda WWE chtěla vytvořit zcela novou placenou akci, nebo plánovala přesunout některou z existujících do Velké Británie.

Cílem tohoto kroku bylo samozřejmě získat pro McIntyrea velké vítězství ve Velké Británii. Tyson Fury a Drew McIntyre pokračují přes sociální sítě v naznačování jejich možného zápasu, takže WWE zřejmě stále plánuje tento event uskutečnit, až to situace umožní.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...
Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...

Reklama

Kdo z letošních vítězů Money in the Bank Ladder zápasů bude podle vás úspěšný při zpeněžení kufříku?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky