Kurt Angle o vstupu AEW a možném návratu do ringu

WWE Hall of Famer Kurt Angle ukončil svou kariéru wrestlera zápasem na WrestleManii 35, který ale prohrál. Mnozí fanoušci proto doufají, že se ještě do ringu vrátí, i kdyby to nemělo být ve WWE.

Angle v rozhovoru pro PWInsidera ale fanoušky zklamal, protože potvrdil, že neplánuje opět zápasit. Nevyloučil, že se někdy opět objeví ve WWE nebo dokonce v AEW, ale zápasit už neplánuje.

„Mám rád AEW, líbí se mi, co dělají, myslím, že mají mnoho skvělých mladých talentů, zatím odvedli vynikající práci. Jestli bych měl zájem? Nevím, nemám plány zápasit. Jednou za čas udělám něco pro WWE, co se mi líbí. Možná bych někdy mohl něco udělat pro AEW, ale nemám to v plánu. Chci jít dál ve svém životě, stejně jako jsem opustil amatérský wrestling - odešel jsem a nikdy jsem se nevrátil. Rád se posouvá dál a dělám něco jiného, takže chci tuto kariéru uzavřít a pokračovat dál.”

Není žádným tajemstvím, že Kurt Angle chtěl původně na WrestleManii 35 zápas s Johnem Cenou, ale Vince McMahon trval na tom, že vzhledem k vybudovanému feudu bude jeho soupeřem Corbin. V rozhovoru prozradil, že kromě Ceny chtěl před ukončením kariéry zápasit s Danielem Bryanem, Sethem Rollinsem a Romanem Reignsem.

Hlavně v případě Daniela Bryana věří, že mohli mít zajímavé zápasy, ale jeho tělo už nebylo ve stavu, aby pokračoval v kariéře a rozhodl se proto skončit.DoporučujemeKomentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Však ani sám Shane se nedokázal postavit ...
Jistě ona to má díky pár zápasu a během chvíle co se objeví hned má zá...
jan kubinec uveřejnil komentář v Známe datum vydání videohry AEW Fight Forever
konecne dobra sprava pre fanusikov AEW. ...
Z té holky je pořád děcko, asi po tom všem co prožila moc rozumu nepob...
Nechci nějak prudit ale máte v článku chybu že Becky Lynch chce zápasi...

Reklama

Jak dlouho bude podle vás ještě trvat vládnutí Undisputed WWE Universal šampiona Romana Reignse?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky