John Cena Sr. tvrdí, že by propustil Sashu Banks

Otec Johna Ceny se domnívá, že Vince McMahon měl propustit Sashu Banks, když o to v roce 2019 požádala po prohře na WrestleManii 35.

Sasha Banks a Bayley prohrály titulový zápas na WrestleManii 35 a následně Sasha Banks požádala o propuštění z WWE. Vince McMahon jí ale dal 30 dní na to, aby přehodnotila svou žádost.

Po čtyřměsíční pauze se Sasha Banks nakonec v srpnu / auguste 2019 vrátila do ringu WWE. John Cena Sr. v nedávném rozhovoru řekl, že by ji propustil, kdyby byl na místě Vince McMahona.

„Pokud by odmítla udělat svou práci (prohrát zápas) nebo cokoli jiného a pak řekla: 'Já končím!', tak slovy velkého Vince McMahon bych řekl: 'Víš co, nemusíš končit, máš padáka.' Víte co, řeknu to takhle. Vince je velmi inteligentní muž, není tam, kde je proto, že by byl hlupák. To, že jí dal tolik prodlouženého času vypovídá o tom, že si uvědomoval, jaký má talent.”


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky