Zúčastní se John Cena největší show WWE v tomto roce?

John Cena není oficiálně na kartě WrestleManie 37 a před několika týdny otevřeně přiznal, že by se chtěl vrátit do WWE, ale současná situace mu to neumožňuje.

Cena poznamenal, že jeho harmonogram natáčení seriálu The Peacemaker pro HBO Max ve Vancouveru mu znemožňuje účast na WM 37. Cestování je v současnosti kvůli pandemii náročné, pokud by odešel do Spojených států a chtěl se vrátit do Kanady, musel by podstoupit dvoutýdenní karanténu, což by prakticky zastavilo natáčení.

„Ach ano, vrátím se do WWE. Jen bohužel, víš jak to je v současnosti ve světě, vždyť nesedím tam na gauči vedle tebe. Je to náročné a nepředvídatelné období. Natáčím seriál Peacemaker a bude mi to trvat ještě dlouho, kvůli mezinárodním omezením nemůžu cestovat tam a zpět ... ale velmi se těším na návrat, jakmile to bude možné.”

Corey Graves ve svém podcastu řekl, že i když vyjádření Johna Ceny dávají smysl a ve spoustě věcí má pravdu, tak mu nevěří. Je přesvědčen, že Cena se pouze snaží fanoušky přesvědčit, že na eventu nebude, aby je následně mohl překvapit.

Cena v rozhovoru pro Forbes zareagoval na vyjádření Gravese a opět zopakoval, že za současné situace nebude na WrestleManii, protože by to bylo z jeho strany sobecké.

„Vzhledem ke karanténním pravidlům, pokud bych letěl v neděli do Spojených států na WrestleManii - což je naprosto možné, tak komplikace by nastaly, až bych se vrátil do Kanady. Musel bych jít na 14 dní do povinné karantény, což by zastavilo výrobu na dva týdny, což by stálo hodně peněz, a to by bylo ode mě super, super, super sobecké. Pokud by se věci mimo mé kontroly trochu normalizovaly a cestovní omezení se zvedla, pak jistě, jdu do toho. Ale právě teď je to logisticky nemožné. Nemůžu to udělat Warnerům, nemůžu to udělat DC, nemůžu to udělat Jamesovi Gunnovi ani Sebevražednému oddílu. Nebylo by to prostě fér.”

Navzdory tomu všemu server RSN včera informoval, že mnozí členové rosteru WWE očekávají, že se v nějaké formě objeví na WrestleManii 37.

Možná najde způsob, jak se tohoto eventu zúčastnit živě, možná půjde o předtočený segment nebo jen nějaký videovzkaz, ale mnozí prostě jeho účast na WM očekávají.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Díky za vysvětlení. Ale je škoda, že nebudou do hry zařazení ti, o kte...
To nie je chyba, oni boli v NXT a hra bude mat roster z doby, kedy tam...
Mrzí mě, že tam není Carlito, C. M. Punk, Dragon Lee, Jade Cargill, Ni...
Joker uveřejnil komentář v Možný plán WWE pro zařazení Jade Cargill
Já se začínám bát toho že ji často neuvidíme že se s ní stane taková s...
N a Vince McMahona už asi kvůli jeho jednání nemá slov nikdo.... Té h...

Reklama

Plánujete si koupit novou videohru WWE 2K24?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky