John Cena pochválil The Rocka a vyjádřil se k jeho možnému návratu do WWE

The Rock & John Cena

John Cena v nedávném rozhovoru pro ET Tonight pochválil The Rocka a vyjádřil se k jeho možnému návratu do WWE.

Objevují se informace o tom, že The Rock by se měl vrátit do WWE na placené akci Survivor Series. John Cena je názoru, že jeho návrat by byl prospěšný jak pro WWE, tak i pro The Rocka.

„Dwayne Johnson je hvězda ve svém vlastním vesmíru. Nikdo není jako on. Nikdy nebude nikdo jako on. ... Jako fanoušek WWE doufám, že se vrátí. Myslím, že by to bylo speciální pro všechny.”

The Rock nedávno fámy o svém návratu do WWE popřel, ale asi nikdo nečeká, že by to potvrdil, jelikož se dá předpokládat, že jeho návrat bude chtít WWE utajit do poslední chvíle.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

"Utajit" to se vždycky jenom tak říká, to dělají z lídí idioty. Ve skutečnosti to vždycky "jakože provalí" někdo od WWE.. Plánovaně samozřejmě.
Trapná divadla, kterými je lidem dáváno na srozuměnou, že jsou bráni jako idioti a ovce.
Rock se vrátí za předpokladu, že WWE nabídne víc, než by nabídla nějaká TV společnost za natáčení nějakého filmu... Když už tedy nebude natáčet žádné další sračky se superkárama a superhercema a superřidičema..
Já teda na tu sérii nekoukám osobně od 3 dílu zhruba
Pokud dostane lukrativněwjší nabídku jinde, pak se do WWE nevrátí nebo se vrátí na nějaký trapný segment o pár minutách
To radši nééé, díky.
Nicméně platí, že raději jeden Rock, než nějací Usové ( tedy Fatruovci ) , než Tamina, než neustále marně prosazovaný Roman Reigns, Rock je všechny s přehledem strčí do kapsy. Ale taková výmyna bohužel nenastane

Homza
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat