Jaký byl vztah mezi Brayem Wyattem a Vincem McMahonem?

The Fiend Bray Wyatt & Vince McMahon

Dnes ráno jsme vás informovali, že Bray Wyatt byl propuštěn z důvodu snižování nákladů společnosti, což je oficiální důvod téměř u většiny propuštěných z WWE od vypuknutí pandemie.

PWInsider tvrdí, že prezident WWE Nick Khan a finanční ředitelka WWE Kristina Salen jsou pravděpodobně ti, kteří rozhodli o jeho propuštění kvůli jejich posedlosti udržet WWE mimo červených čísel.

Vince McMahon údajně dal Khanovi mnohem větší pravomoc řídit věci tak, jak uzná za vhodné, přesto mnozí fanoušci nechápou, jak mu mohl umožnit propustit někoho, jako je Bray Wyatt.

Může to souviset s tím, že podle zákulisních informací neměli Vince McMahon a Bray Wyatt nejlepší vztah a existovaly mezi nimi jisté problémy, které pravděpodobně souvisely s kreativním rozhodováním.

Wyatt byl frustrován z toho, jakým směrem se vyvíjel booking jeho charakteru a zřejmě se často dostával do sporu s Vincem McMahonem, když odmítal některé jeho nápady.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

No, ale co se týče Jeffa, tak s tím naprosto souhlasím... měl odejít do AEW..
Já to vidím tak, že mám ještě tak možná 10 jmen, které kldyž uvidím mimo WWE, tak už produkt WWE vůbec nemusím sledovat

Honza
This comment was minimized by the moderator on the site

" přesto mnozí fanoušci nechápou, jak mu mohl umožnit propustit někoho, jako je Bray Wyatt."

Jo a co na tom nechápou ? To je k smíchu.
Jeho wrestlingový schopnmosti jsou na bodě mrazu, charakter ještě horší a při pohledu ja tu stvůru o kousek výše na fotce ... tedy to co z něj udělaly... toto lidem vadí ?
Samozřejmě chápu, komu to může možná vadit. Satanistům a ani né tak fanouškům, kteří jsou právě ti nejvíce vylízaní ( už jen tím že se považují za faoušky tohoto charakteru ) , ale spíše právě satanistům a různým aktivistům, kteří chtějí propagovat cokoli, co je pravým opakem normálnosti, dobra, zdravého rozumu relativně, slušnosti a inteligence.
To, co tam měl předvádět Bray nebo ta kráva blonďatá, to je ubohost a k smíchu. A hlavně propagace. Tyto charaktery jsou ze sociálního hlediska zaměřené na lidi,m aby v nich bu´d pěstovali nebo probouzely tyto nenormálnosti.
Mě teda osobně Bray přestal baviot už před rozpadem Wyatt Family..

Tady PanRT tvrdí, že Fiend byl mega - chápete tu reakci ?? "Bylo to úplně mega"
A to přesně WWE má za úkol... dělat z lidí totální vylízance, kterým jako toto má přijít mega .
Já osobně jsem rád, že toto individum, které už léta nepředvedlo nic víc než to, co předvedl s Kanem ve Fire Matchi... žádnej postup, žádný zlepšován í, nic čím by oslnil.. zbytečná postava, zbytečný zaměstnanec, trapný a nechutný charakter nepatřící na tuto planetu..
A ona prostě není většinová poptávka po tom , co nabízeli jeho prostřednictvím .
Prosímvás a co na tom czhledu a charakteru jako bylo mega ???
Za chvíli asi začnou v WWE vystupovat různí mimozemšeťané ještě, když už se to tasm začíná hemžit superhrdinama

Ano ... už si pomalu začnu myslet též, že WWE se pomalu bude prodávat No přece Vincek - jak říká - nemá konkurenci né ??
WWE jdew jedodušše do sraček, což jsem predikoval a mluvím o tom dlouho, opak toho co vykládá McMahon je pravdou. Takovou konkurenci tu ještě WWE neměla a už teď se WWE nemůže srovnávat s AEW. Nezajímají mě videosegmentyy jako v WWE, trapné, čas kradoucí, jen aby maskovali fakt, že jejich wrestleři jsou k hovnu a nahovno a realizační teamy ještě horší.. momentálně je celá WWE totální odpad aktivistickej, samá proapgace různých uchyláren a rasistů. To máme všecky ty BLM, propagace očkování a dalších leváren a podvodů. Neustálé vnucování lidem homosexuálů a leseb a různých 50 pohlaví.. tenhle shit je prostě u konce a ve finále to bude sledovat duševně chorá část populace, na kterou to ještě zabírá

Honza
This comment was minimized by the moderator on the site

Je pravda že Bray když začínal s The Fiend bylo to úplně mega ale jak se do toho začalo srát (neschopní pitomci). Tak to ztratilo to kouzlo.. Snad bude v AEW tam to bude určitě nejlepší.. Proto mě štve že Jeff Hardy nešel s Mattem do AEW, tam by byl jinde než v WWE kde jen prohrává..

PanRT
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat