Upozornění: Tento článek prozrazuje informace ze včerejší show SmackDown Live.

Hlavním tahákem včerejšího SmackDownu Live byl Fatal 5-Way zápas - AJ Styles vs. Dolph Ziggler vs. Kevin Owens vs. Sami Zayn vs. Baron Corbin.

Vítězem se stal Sami Zayn, který odpinoval Kevina Owense. Zdá se, že může jít o začátek jejich feudu, který povede k zápasu na WrestleManii 34.

Pokud by se na WM 34 uskutečnil zápas Kevin Owens vs. Sami Zayn, šlo by o podobný zápas Owense na WM jako loni, kdy měl také zápas se svým bývalým nejlepším přítelem Chrisem Jerichem.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Rocky Rocky 0
#3 2018-03-07 20:19
Na fastlane by měl na konci někoho pokusit odpinovat KO někoho, že SZ by zabránil, že KO by mu prstem poukázal.
Odpovědět
 
 
lolok lolok +12
#2 2018-03-07 11:20
Cituji smtxx:
nuuuuuuuda .Už by pro ně měli vymyslet něco zajímavýho tohle je fakt o ničem a skoro jak přes kopírak- Best friends s Jerichem .

Ale ted by mohlo být že Kevin pozná jaký je to být zrazenej.A možná projde face turnem.
Odpovědět
 
 
smtxx smtxx 0
#1 2018-03-07 09:43
nuuuuuuuda .Už by pro ně měli vymyslet něco zajímavýho tohle je fakt o ničem a skoro jak přes kopírak- Best friends s Jerichem .
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde