Dalším krokem ve feudu Bray Wyatt vs. Matt Hardy bude The Ultimate Deletion, zápas, který se nebude konat v ringu, ale v místě Matta Hardyho v Severní Karolíně.

Mělo by jít o něco ve stylu compound zápasů, které měl Matt Hardy v TNA. PWInsider ale tvrdí, že to nebude součástí WrestleManie 34, ale mělo by k tomu dojít ještě před touto velkolepou show.

To vyvolalo dokonce spekulace, že Matt Hardy a Bray Wyatt by mohli po feudu vytvořit tým a jít do boje o týmové tituly.

Podle včerejších informací PWInsidera totiž výzvou Sheamuse a Cesara na zápas o tituly hvězdy, které aktuálně netvoří tým.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Nook Nook +3
#3 2018-03-07 17:19
Ten "Woken" gimmick je šílenost.. Mattovi to nesedí. Bray umí pracovat s hlasem, umí ten " démonickej " smích, prostě mu jeho charakter sedí, ale Mattovi ne. Přijde mi to naprosto idiotskej a nezajímavej gimmick, o to horší ten Hardyho smích. Jediný dobrý na celým Woken gimmicku je nástupovej song
Odpovědět
 
 
Letec Letec +11
#2 2018-03-07 16:21
Stará dobrá Wyatt family... Posledný zaujímavý feud bol Wyatt vs. Orton a to je už takmer rok.
Odpovědět
 
 
brazzers brazzers +12
#1 2018-03-07 15:27
wtf ??? :D :D pekna pi... absolutne nezaujimavy feud kedy to polrocne tahanie len ukoncia ? je jasne ze bray nevyhra prave kvoli new gimnicku hardyho zase len braya zakopavaju je z neho len jobber :( ... navyse ja som skor cakal ze sa vrati jeff a ten spolu s hardym budu mat zapas proti sheamusovi s cesarom
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde