Drew McIntyre prozradil, kdo ho přesvědčil k návratu do WWE

Bývalý šampion WWE Drew McIntyre uvedl, že Triple H byl důvodem, proč se v roce 2017 vrátil do WWE, protože původně měl jiný záměr.

V nedávném rozhovoru pro ITR Wrestling uvedl, že zvažoval přestěhování se do Japonska, ale rozhovor s Triple Hem jeho rozhodnutí změnil, a hned druhý den se vrátil do WWE.

„Nevrátil bych se zpět do WWE, kdyby nebylo Triple He, je to tak jednoduché. William Regal mi s ním vybavil telefonát, mluvili jsme spolu 40 minut, na začátku tohoto rozhovoru jsem si nebyl jistý, jestli se chci vrátit, upřímně jsem se přikláněl více k Japonsku, ale na konci rozhovoru jsem se stoprocentně rozhodl pro návrat.”

McIntyre v současnosti působí v RAW, ale objevují se spekulace o tom, že možná bude přesunut do SmackDownu, nebo zůstane v RAW, ale dostane heelturn.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...
Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...

Reklama

Kdo z letošních vítězů Money in the Bank Ladder zápasů bude podle vás úspěšný při zpeněžení kufříku?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky