Důležité: Samoa Joe se vzdal titulu NXT šampiona

Samoa Joe

NXT šampion Samoa Joe dnes na Twitteru oznámil, že se s okamžitou platností vzdává svého titulu šampiona.

Důvodem tohoto kroku je to, že ho lékaři WWE informovali, že kvůli „určitému zranění” bude muset být na nějaký čas mimo ring.

„Nedávno mě lékaři WWE informovali, že kvůli určitým zraněním mě chtějí na krátký, ale neurčitý čas ponechat mimo ring. Uvědomuji si, že tento týden jsme na prahu nové NXT, jsme na prahu nové éry v naší historii a tato éra si zaslouží bojovného šampiona. Proto je velmi snadné udělat těžké rozhodnutí. S okamžitou platností se vzdávám titulu NXT šampiona. Hodně štěstí těm, kteří o něj budou bojovat. Upřímnou soustrast tomu, kdo ho získá, protože brzy přijdu, abych si vzpomněl, co je moje.”

Samoa Joe byl velmi dlouhou dobu mimo ring po silném otřesu mozku, ale tento rok se vrátil do akce na placené akci NXT TakeOver: 36, kde porazil Karriona Krosse a získal titul NXT šampiona. Jeho vládnutí s tímto titulem tak trvalo pouze 21 dní.

WWE zatím neoznámila, jakým způsobem proběhne boj o NXT titul, který aktuálně nemá držitele, ale zřejmě se tak stane během zítřejší show.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat