Je přesun zápasu o WWE titul z Extreme Rules na dnešní show RAW reakci na úspěch AEW?

Bobby Lashley vs. Randy Orton

WWE minulý týden nečekaně oznámila, že zápas Bobbyho Lashleyho (c) a Randyho Ortona o titul šampiona WWE byl přesunut z placené akce Extreme Rules na dnešní show RAW.

To vyvolalo dohady, že jde ze strany Vince McMahona o reakci na to, že minulý týden show AEW Dynamite poprvé v historii porazila pondělní show RAW v klíčové demografické skupině 18 - 49 let.

Server RSN se ale přímo od zdroje z WWE dozvěděl, že tato změna nemá nic společného s AEW, ale jde o celkovou reakci WWE na posílení sledovanosti červené show.

Důvodem k tomuto kroku je hned několik - NFL, Světová série (baseball), Univerzitní fotbal a tak dále.

Podle zdroje z WWE nikdy nikdo ve společnosti ani nenaznačil, že by přesun tohoto zápasu nějak souvisel s AEW.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpad nikdo sledovat nebude..

PanRT
This comment was minimized by the moderator on the site

nenééé, ovšem, že néééé .D
No brzy se již v WWE ani nebude smět byť jen vyslovit AEW, jelikož tam je totální šílenství z toho, jak sio počíná AEW a jak válcují WWE

Honza
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat