Becky Lynch chce být větší a lepší než The Rock

Becky Lynch & Bianca Belair

Becky Lynch se vrátila na letošním SummerSlamu poté, co loni opustila ring z důvodu těhotenství.

V rozhovoru pro New York Daily reagovala na fámy o tom, že před těhotenstvím chtěla prorazit ve filmovém byznysu. Naznačila, že pracuje na některých projektech a dodala, že chce být větší hvězdou než The Rock.

„Doufám, že budu větší než The Rock a lepší než The Rock. The Rock je dobrý přítel. The Rock je skvělý přítel, ale já jsem na jiné cestě a jsem jiná než The Rock a nesnažím se být někdo další. Jsem první Becky Lynch.”

V rozhovoru také řekla, že nerozumí řečem o tom, že je heel hvězdou kvůli tomu, jak získala titul na SummerSlamu. Současná šampionka vysvětlila, že se nezměnila a je jenom chytřejší.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo.
Každopádně to nemá v palici v pořádku, a ženská je jen od pohledu, mozek má jaksi rozosraný. Právě proto, že to tam je samá tupá propaganda, tak WWE totálně ztrácí a upadá..

Honza
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat