Bryan Danielson: Fanouškům se nelíbí, že neútočím na WWE

Bryan Danielson

Bryan Danielson se zařadil mezi bývalé hvězdy WWE, které se rozhodly odejít do AEW, ale už se nezařadil mezi ty, kteří útočí na svého bývalého zaměstnavatele.

V rozhovoru pro Sports Illustrated prozradil, že si uvědomuje, že někteří fanoušci byli na něj za to naštvaní, ale pravdou je, že WWE má rád, a proto nevidí důvod k tomu, aby tuto společnost očerňoval.

„Poté, co jsem během proma řekl, že miluji to, kde jsem pracoval předtím, tak to vyvolalo velké bučení. Ale je to pravda. Nejde jen o záležitost wrestlingové kultury. Myslím, že v naší společnosti v současnosti existuje tribalizmus. Je to o tom, že buď jste na jedné straně nebo druhé, ale myslím si, že většina je ve skutečnosti velmi racionální a líbí se jim obě strany.”

Bryan dodal, že v současnosti je trend na sociálních sítích vybrat si jednu stranu a tu druhou očerňovat, protože to vyvolá reakce.

„Pokud se vám líbí obě společnosti, nebudete na sociálních sítích psát nic kontroverzní, což by přineslo mnoho reakcí. Pokud napíšete, že se vám líbí AEW i WWE, nikdo nic neřekne. Chcete-li reakce, musíte si vybrat stranu, což je jedno z negativ sociálních síti, mají tendenci zdůrazňovat tvrdost v obou směrech.”


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky